Radosti není nikdy dost

Máte rádi barevné a veselé šperky? V tom případě Vás tu čeká krásná podívaná. Tvořím pro Vás. Pro všechny, kteří v barvách vidí volnost, radost a dobrou náladu. Vzhledem k tomu že mám úzkostnou neurózu a další psychiatrické diagnozy, vím jak důležité je se smát, od srdce se smát, mít z něčeho radost. Pro někoho je to normální, ale pro mne a mnoho dalších je to výjimečný dar, který zase rychle uteče před blížícím se stínem deprese, úzkosti nebo třeba paniky.

Taktéž dávám přednost symbolice. Zlatý kroužek v uchu, to není nic pro mne. Zato motiv naší planety Země, Vánočního stromku, děsivého pavouka nebo vína ➡️ to je něco!

[instagram-feed num=6 cols=6 imageres=medium ]

Jedná se o mé vlastní modely, které tisknu na naší super 3D tiskárně. Netroufla bych si vydávat cizí práci za svou, ale pokud budete chtít vytisknout cizí model nebo zpracovat vlastní motiv ráda se do toho pustím 🙂

Tyto výrobky jsou z bioplastu. I přes to, že se jedná o bioplast, který je považován za (za určitých podmínek) rozložitelný, při vhodném chování s Vámi vydrží nejspíš celý život. Není vhodné ho vystavovat vysokým teplotám – lajcky řečeno: „svůj šperk můžete nechat všude kde vy sami také vydržíte“ 😉 .

Co je to HILLEE?​

Název Hillee /hilí/ je odvozen od australského jezera Hillier. Toto jezero leží na ostrově Middle Island a je zajímavé svým zbarvením. Voda v jezeře Hillier je totiž růžová, takových jezer je sice více, ale u nich je známa příčina tohoto zbarvení. Za růžovou barvu může řasa Dunaliella salina, to však neplatí u jezera Hillier, pokud vodu z jezera Hillier zbavíme této řasy – voda zůstane růžová. Takže i přes to že není jediné růžové je stále nečím zvláštní či jiné a to jsme přece každý ne?

Symbol. To je něco co nás provází celým naším životem i historií.