O mně

Ukažte svou jinakost s veselými náušnicemi od Báry z Hillee [hilí]

Jste vybíravá? Já moc. Jen tak na sebe něco nedám. A proto jsem začala tvořit vlastní barevné šperky. Nejvíc jsem si oblíbila náušnice, protože jsou skladné a každý den můžete být jiná. Decentně druhým ukážete, co se vám líbí nebo jak se cítíte.

Však to znáte. Každá z nás má občas nějaké problémy a ne vždy je možné na svět koukat přes růžové brýle. Já se na ten svůj dívám skrz optiku úzkostné neurózy. Občas se do mého světa vkrade stín deprese, úzkosti nebo paniky.

Proto hledám radost v barvách. Vidím v nich volnost, radost a dobrou náladu. A inspiraci nacházím v symbolech. Jestli vás na zlaté kroužky v uchu moc neužije, jste můj člověk. Obléknete svým uším děsivého pavouka, planetu Zemi nebo snad šicí stroj?

Každý výrobek pro vás nejprve vymyslím a nakreslím v ruce. Pak návrh přenesu do počítačového programu a převedu do textového souboru s instrukcemi pro 3D tiskárnu. Následně výrobek vytisknu a ručně dotvořím do dokonalých náušnic. Máte nápad na vlastní motiv? Ráda vám ho vyrobím.

Takže to je z plastu? Jako z ropy? Kdepak. Moje výrobky jsou z bioplastu, který se vyrábí z biomasy, třeba z kukuřice. Tiskárna bioplast během tisku navrství do navrhnutého tvaru a vznikne tak eko výrobek, který je nejen rozložitelný, ale hlavně vám vydrží celý život.

Baví mě spojovat kreativitu a techniku. Ráda pozoruji, jak z modelu v počítači vznikne něco hmatatelného, co pak udělá radost vám, výjimečným ženám.

Protože každá jsme jedinečná, i když máme své mouchy. A přesně takové je i jezero Hillier, podle kterého vznikl název značky Hillee. Patří mezi jezera, která mají díky speciálnímu druhu řasy růžovou vodu. Jenže když z Hillier řasu odstraníte, stejně zůstane voda růžová a nikdo neví proč. Je prostě takové.

Buďte také svá. Buďte Hillee [hilí].

Prohlédnout celý e-shop nebo jen náušnice.

Zajímá Vás kde jste mé výrobky mohli potkat? Tak to si určitě přečtěte Mluvilo se o Hillee.